Anadolu Yakasında Sevgilinize Sürpriz Doğum Günü Yapabileceğiniz Yerler İstanbul'daki En İyiler

Çocukluğumuzdan beri kutlamayı en sevdiğimiz günlerden biri olan doğum günlerimiz hepimiz için çok özeldir. Herkes o özel günde kendisi için bir organizasyon yapılmasını bekler. Siz de çok sevdiğiniz sevgilinizin doğum gününü kutlamak için bir parti organizasyonu yapmayı planlıyorsanız sizin için seçtiğimiz Anadolu yakasının en güzel doğum günü mekanlarını bulabileceğiniz yazımıza bir göz atın. İşte Anadolu yakasındaki doğum günü mekanları…

Ziyade Fasıl

Tel: 0216 410 90 61 – 0533 293 58 83

Adres: Yazmacı Tahir Sok. No:22 Sahil Yolu, Suadiye

“Fasılın En Eğlenceli Hali” sloganıyla 10 yıldır fasıl denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmayı başarmış Ziyade Fasıl, sevgiliniz ve arkadaşlarınızla güzel bir doğum günü kutlayabileceğiniz mekanlardan. Fiks mönü uygulayan Ziyade fasıl, müzikli ve bol eğlenceli bir gece geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği hoş bir yer.

Bistro 33

Tel: 0216 478 65 50 – 52

Adres: Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sok. Erenköy, İstanbul

Dekorasyonunda geniş masaların ve deri koltukların kullanıldığı mekanda sevgiliniz için güzel bir doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz. Mekanın 120 kişilik bahçesi olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Özellikle yaz akşamlarının keyfini çıkarabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz mekanda saat 23.30’a kadar servis yapılıyor. Doğum günü organizasyonunuzu akşam değil gündüz, bir brunch şeklinde yapmak istiyorsanız mekanın kahvaltılıklarının da son derece doyurucu olduğunu ekleyebiliriz.

Hardal Caddebostan

Tel: 0216 369 55 11

Adres: Caddebostan Mah. Haldun Taner Sok. No: 9

Hem rahatça sohbet edebileceğiniz hem de güzel müzikler dinleyebileceğiniz mekan arkadaşlarınızla sevgiliniz için sürpriz doğum günü organize edebileceğiniz, Caddebostan’ın en şık mekanlarından. Hızlı servisi ve güler yüzlü garsonlarıyla gecenizi daha da güzel kılacak Hardal’da nefis kahvaltı seçenekleri olduğunu da ekleyelim. Eğer kutlamayı kahvaltı ile yapalım diyorsanız bu mekanı mutlaka düşünmelisiniz.

Vira Restoran

Tel: 0216 495 06 12

Adres: Sultantepe Mah. Paşalimanı Cad. No: 62 Üsküdar

Sevgilinizin doğum gününü mis gibi deniz havası alarak ve doyumsuz bir manzara izleyerek kutlamak istiyorsanız Kuzguncuk’taki Vira Restoran tam size göre. Lezzetli mönüsü ve çalan güzel canlı müzikleriyle harika bir akşam ve unutulmayacak bir doğum günü için burayı tercih edebilirsiniz.