Profil reklamımdaki bilgileri nasıl değiştirebilirim?

Son güncelleme: 1 Yıl Önce
Bu cevap işinize yaradı mı?
Profil reklamında yer alan tüm bilgiler sitedeki profilinden oluşturulur.

Fotoğraf değişikliği:

Profil reklamında hangi fotoğrafının görüneceğine sen karar verirsin. Fotoğraf seçimi için, Profil reklamındaki fotoğrafın altında yer alan sağ-sol ok butonlarını kullanabilirsin.  O an çerçevede hangi fotoğrafı bırakırsan profil reklamında o fotoğraf görünür.

Sadece profilindeki fotoğraflardan birini seçebildiğin için, eğer başka bir fotoğraf kullanmak istiyorsan, profiline yeni bir fotoğraf eklemen gerekir.

Profiline eklediğin fotoğraf onaylandığı anda artık GösterKendini için de kullanılabilir hale gelir. Sağ-sol ok butonları ile yeni fotoğrafı görebilirsin.

Yaş ve yaşadığın yer değişikliği:

Yaş ve yaşadığın yer, tıpkı fotoğraf gibi, yayında olan profilinden otomatik alınarak Profil reklamında gösterilir. Eğer Üyelik Ayarları sayfasında yaşını ve yaşadığın yeri değiştirirsen bunlar sistem tarafından anında Profil reklamına yansıtılır.

Profil başlığı değişikliği:

Profil reklamında farklı bir profil başlığı kullanmak istiyorsan profilinde değişiklik yapman gerekir. Ancak bu durumda profilinin onay süreci olacağını unutma. Yeni profil başlığın onaylandığı anda artık Profil reklamında da otomatik olarak bu başlık gösterilmeye başlanır.