Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Ücretsiz Evlilik Sitesi

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Ücretsiz Evlilik Sitesi
 
Ücretsiz Evlilik Sitesi
 
Evlenmek isteyenlerin imdadına kendileri gibi ciddi bir ilişki ve evlilik düşünen kadın ve erkekleri ücretsiz evlilik siteleri aynı çatı altında buluşturuyor. Vermiş oldukları hizmet karşılığında herhangi bir ücret talep etmemesi bedava evlilik sitesi için gösterilen talebi artırır niteliktedir. Hayatın zorluklarını birlikte göğüslemek, bir yuva kurmak ve bir aile olmak için bireylerin izlemeleri gereken yol ve karşı taraftan beklentileride oldukça önemlidir.

Aynı hayat görüşüne sahip olan çiftlerin daha iyi anlaştıkları bilinen gir gerçektir ve bu da evlenmeden önce göz önünde bulundurulması gereken noktalardan sadece bir tanesidir. Bir ücretsiz evlilik sitesi olarak üyelerimizin birbirleriyle seviyeli arkadaşlıklar kurduklarını ve sonrasında bu ilişkiyi evlilik mertebesine ulaştırdıklarını görmekten mutluluk duyuyoruz.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler