Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Tanışma Siteleri

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Tanışma Siteleri
 
Tanışma Siteleri
 
Tanışma siteleri aşkı arayan kadın - erkek herkesin en büyük yardımcısı olma özelliği taşıyor. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte tanışma sitelerinin kadın ve erkekler arasındaki kullanımında da artış gözlemlendi. Kadın ve erkekler, vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu bilgisayar başında aşkı arayarak geçirmeye başladı.

Tamamı gerçek 3 milyonu aşkın üyeye sahip olan istanbul.net en seviyeli tanışma siteleri arasında yer alıyor. İstanbul'a özel tanışma sitesi olan istanbul.net'e ücretsiz üye olarak aradıkları aşkı bulan üyelerimizin hikayelerini sitemizde yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. Üstelik istanbul.net'in şehre ve hatta semte özel özel olmasının vermiş olduğu avantaj sayesinde istanbul.net'te hayallerinizdeki kişiyle tanışıp buluşmak çok daha kolay. Siz de aşkı bulmak istiyorsanız hemen istanbul.net'e ücretsiz üye olun. Tanışmayı arzu ettiğiniz kadın veya erkeğin özelliklerini belirtin, size ulaşmasını istediğiniz kişilerin sizi fark edebilmesi için kendi özelliklerinizi yazın ve istanbul.net'te profiller arasında gezinin. İnanıyoruz ki, 3 milyonu aşkın üyemiz arasında mutlaka kalbinizi çalacak birisi var.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler