Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Semte Göre Arkadaş

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Semte Göre Arkadaş
 
Semte Göre Arkadaş
 
Aradığınız arkadaşlığı uzaklarda aramayın. Semte göre arkadaş arama mottosundan yola çıkarak kurulmuş olan şehre özel arkadaşlık sitelerimizden istanbul.net 2005 yılından bu yana üyelerine aradıkları arkadaşlığı bulmaları için yardım ediyor. Bu konuda Türkiye'de ilk olmanın vermiş olduğu avantaj ve deneyim ile yayın hayatına girdiğimiz ilk günden bu yana üyelerimize aradıkları arkadaşlığı bulmalarını kolaylaştıracak uygulamalar geliştiriyoruz.

Semte göre arkadaş arama imkanı sunan detaylı arama motorumuz sayesinde şimdiye kadar yanıbaşınızda olup henüz tanışma imkanı bulamadığınız kadın ve erkeklere ulaşabilir, beğendiğiniz üyelerle mesajlaşma ve hatta tanışma fırsatını elde edebilirsiniz. Üstelik istanbul.net'te üyenin istediği yaş aralığı, ilişki türleri, eğitim düzeyi gibi kriterlerin size uyup uymadığını kontrol etme şansınız da var! Böylece hem sizinle uyum gösteremeyecek kadın ve erkekleri vakit kaybetmeden elemenizi sağlıyor, size en yakın kişiye çok daha kolay ulaşmanızı amaçlıyoruz.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler