Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Manita Arıyorum

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Manita Arıyorum
 
Manita Arıyorum
 
Eğer siz de yalnızlıktan sıkıldım ve artık bir manita arıyorum diyorsanız istanbul.net tam size göre. Türkiye'nin ilk şehre özel arkadaşlık sitelerinden bir tanesi olan istanbul.net sayesinde size yakın olan kadın ve erkeklerle tanışma fırsatını elde edebilirsiniz.

Üyelerimize yaptığımız anket sonuçları, internetten manita arıyorum diyen kadın ve erkeklerin sayısının geçtiğimiz yıla oranla bir hayli artış göstermiş olduğunu ortaya koyuyor.

İnternette manita arıyorum diyen kadınların büyük bir çoğunluğu bu arayışın evlilikle dahi sonuçlanabileceğini düşünüyorlar. Kadın ve erkekler için durum bu kadar ciddiye alınırken biz de istanbul.net olarak onların taleplerine; gerek sitemizde yaptığımız yeniliklerle, gerekse site içindeki huzur ortamını koruyarak en doğru şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz.

istanbul.net'teki üyelerimizin bir arkadaşlık sitesinde görmek istediği özellikleri karşılamak konusunda en iyi hizmeti vermek için her zaman en gelişmiş yazılımları kullanan ve bunları yine üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştiren ekibimiz aynı zamanda üyelerin güvenliği ve gizliliği konusunda da son derece tiziz.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler