Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Evlilik Siteleri

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Evlilik Siteleri
 
Evlilik Siteleri
 
Evlilik kadın erkek hemen hemen herkesin hayalini kurduğu bir müessesedir. Sahip olduğu birlikteliği evlilik ile sonuçlandıramamış ya da o şanslı kişi ile henüz tanışamamış olanları hayallerine kavuşturmak için kurulan evlilik siteleri genç olgun ayırım yapmadan herkese hitap etmektedir.

Bir ilişkiyi evlilik ile taçlandırmak için her iki tarafın da yapması gerekenler vardır. İlişkiye emek harcamak, ilk günkü heyecanını korumak genelde kadınlara verilmiş görevler olarak görünse de erkeklerin de aynı özeni göstermesi gerekmektedir. Bir ömür boyu aynı yastığa baş koymak için birbirlerine söz vermiş olan çiftlerin evlilik müessesesini ayakta ve canlı tutmak için yine birlikte çalışması gerekmektedir. Aradığı eşi bulmak için evlilik sitesi üyesi olan kişiler ise birlikte olmayı istedikleri kişilerle evlilik ile ilgili görüşlerini de paylaşmalıdır. İlişkinin başlangıcında evlilik ile ilgili görüşlerin paylaşılması sonradan hayal kırıklığına uğramamak için oldukça önemlidir.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler