Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Erkek Arayan Bayanlar

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Erkek Arayan Bayanlar
 
Erkek Arayan Bayanlar
 
Erkek arayan bayanlar, internetin güvenli ve samimi ortamından faydalanıyor. İstanbul.net'e üye binlerce bayan her gün aradığı erkeği bulabilmek için sitemize geliyor. Aradığınız bayan şu anda sitemizde sizi arıyor olabilir. İstanbul.net'e üye olun, erkek arayan bayanlar İstanbul içinde ilçe ve semt tercihinize göre size özel olarak listelensin. Aradığınız bayanı bulmak için vakit kaybetmeyin, aşkı uzaklarda aramayın. Üstelik profil güvenliği ve gizliliğini maksimum derecede önemseyerek, her bir üyenin gizliliğini en üst seviyede tutan istanbul.net operasyon ekibi sayesinde, tüm bayan üyelerimiz site içinde rahatlıkla dolaşıp, beğendiği erkek üyelerle tanışmak için onlara mesaj atabiliyor. istanbul.net ekibinin üzerinde hassasiyetle durduğu bir diğer şey ise, kayıt olan yeni üyelerin gerçek olup olmaması. Her yeni üyeyi titizlikle inceleyen operasyon ekibimiz, fake veya dürüstlükten uzak üyeleri de kısa sürede tespit ediyor ve üyeliklerini iptal ediyor. Bu sayede dürüst ve samimi erkek arayan bayanlar, sitemizde çok daha güvenle dolaşıp, kendilerine uygun üyelerle sohbet edebiliyor.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler