Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Dul Bayan Arkadaşlar

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Dul Bayan Arkadaşlar
 
Dul Bayan Arkadaşlar
 
İstanbul.net'te dul bayanlar da arkadaş arıyor. Eğer dul bayan arkadaşlar arıyorsanız, bulunduğunuz ilçeye ve hatta semtinize en yakın arkadaş arayan dul bayanları bulmak ve tanışmak için sitemize üye olun. Çocuklu veya çocuksuz, yeni boşanmış olgun bayanlarla sıcak ve samimi arkadaşlıklar kurun. dul bayanlarla arkadaşlık etmek isteyen erkeklerin aradıkları arkadaşlıkları buldukları istanbul.net'te siz de hemen aramaya başlayın, mutluluğunuzu ertelemeyin. İstanbul.net'e hemen üye oldun, profil bilgilerinizi düzenleyin ve aramaya başlayın! İstanbul.net'teki dul bayan arkadaşlar arasında, size en yakın özelliklere sahip kişiyi bulduğunuzda profil sayfasında gezinin, fotoğraflarını inceleyin. Size en yakın üyeyi bulduğunuzu hisssettiğinizde hiç vakit kaybetmeden ona mesaj atın. Unutmayın, istanbul.net'te üyelik açmak, profil fotoğrafı eklemek, diğer üyelerin profil sayfalarında gezinmek ve fotoğraflarını görüntülemek için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Üstelik size en yakın ve uygun üyeyi arama ve listeleme özelliği de bedava!
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler