Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Canlı Arkadaşlık

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Canlı Arkadaşlık
 
Canlı Arkadaşlık
 
Aradığın canlı arkadaşlık siteleri mi? İstanbul.net'te senin gibi canlı arkadaşlık arayan fotoğraflı üyelerimizden sana en uygun olanları hemen keşfet, mesaj gönder, arkadaş ol. Binlerce online üye arasından seninle ilgilenenleri hemen gör.

İstanbul.net'te o sırada sitede çevrimiçi değilsen bile e-posta ile bilgilendirilir, seninle ilgilenenleri kaçırmazsın. Seninle ilgilenen üyeleri canlı olarak, hemen o sırada görüntüleme imkanı verilen istanbul.net, canlı arkadaşlık konusunda en doğru ve güvenilir adreslerden. Tek yapman gereken, istanbul.net'in birkaç adımdan oluşan üyelik formunu doldurmak ve diğer üyelerin seni daha rahat bulabilmesi için canlı arkadaşlıkta aradığın özelliklerle, kendine ait özellikleri belirtmek. Diğer üyelerin profillerini ücretsiz olarak gezebildiğin, fotoğraflarını görüntüleyebildiğin ve kolayca mesaj gönderebildiğin sistemde, aradığın aşkı bulmak çok kolay! Üstelik, diğer üyelerin dikkatini çekmek için mesaj göndermek dışında pek çok farklı özellik olan ve 3 milyonu aşkın gerçek üyenin aktif olduğu istanbul.net'e üye olmak ücretsiz!
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler