Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Bedava Arkadaşlık

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Bedava Arkadaşlık
 
Bedava Arkadaşlık
 
Aşkı uzaklarda aramayın! Kimbilir, belki de aradığınız aşk yanı başınızda. Milyonlarca istanbul.net üyesi arasında yer alıp, belirttiğiniz tercihlere göre hayalinizdeki arkadaşı bulmak bedava. İstanbul.net'in bedava arkadaş arama motoru sayesinde hayalinizdeki arkadaşı kolayca ve hemen bulabilirsiniz.

Bedava arkadaşlık siteleri arasında İstanbul'a özel semt bazında arama seçenekleri ve milyonlarca üyesiyle öne çıkan bu prestijli ortamda siz de aradığınız mutluluğu bulun. Pek çok ciddi arkadaşlık sitesinde ücretli olarak sunulan özellikleri, bedava sunan istanbul.net'te, aradığınız kişinin özelliklerini belirterek arama yapmak, sonuç sayfalarında gezinmek ve profillere bakmak ücretsiz.

Her üyeye dört farklı fotoğraf ekleme şansı verilen istanbul.net'te, ilginizi çekecek, size uygun üyeleri listeleyerek ve listelenen üyelerin her birinin tüm profilini görüntüleyerek eminiz size en uygun üyeyi kısa zamanda bulacak ve istanbul.net'teki özel mesajlaşma özelliği ile onunla tanışma fırsatını kolaylıkla yakalayacaksınız.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler