Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Arkadaş Bulma Siteleri

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Arkadaş Bulma Siteleri
 
Arkadaş Bulma Siteleri
 
Türkiye'de ve dünyada son yıllarda popüler olmaya başlayan arkadaş bulma siteleri pek çok kişinin mutluluğu yakalamasında pay sahibi oldu. İstanbul'un ilk ve en popüler arkadaş bulma sitesi olan istanbul.net, kurulduğu ilk günden bu yana binlerce çiftin mutluluğuna ve hatta evlenmesine aracılık etti. istanbul.net gibi arkadaş bulma siteleri ziyaretçisi olan kadın ve erkek kullanıcılar, şehre özel arkadaşlık sitesi istanbul.net'te ücretsiz profillerini oluşturduktan sonra gelişmiş arama özelliklerini kullanarak kendilerine en uygun kişiyi bulmaya çalışıyorlar. Daha sonra mesajlaşarak birbirlerini tanımaya çalışıyorlar.

İstanbul'un en kalabalık arkadaşlık sitesi olan istanbul.net kurduğu siteyle erkek ve kadın üyelerini yıllardır buluşturmaya devam ediyor. Siz de hemen şimdi İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi olan istanbul.net'e ücretsiz üye olun. Hayatınızın eşini bulmak için arkadaş aramaya başlayın. Aşkı uzaklarda aramayın, istanbul.net üzerinde ilçe ve semte göre arkadaş bulun.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler