Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Arkadaş Arıyorum

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Arkadaş Arıyorum
 
Arkadaş Arıyorum
 
Arkadaş arıyorum diyen kadın ve erkeklerin üye olduğu istanbul.net sayesinde siz de aradığınız arkadaşı bulabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk şehre özel arkadaşlık sitesi istanbul.net'te 3 milyonu aşkın üye bulunuyor. İçlerinden biri sizin aradığınız arkadaş olabilir. Hemen üye olun, size uygun üyelerimizle tanışma fırsatını kaçırmayın. Üstelik istanbul.net'e üye olmak tamamen ücretsiz. Üyeleri semte ve ilçeye göre arayabildiğiniz, profil sayfalarında gezebildiğiniz ve fotoğraflarını görüntüleyebildiğiniz arkadaşlık sitesi istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyorsa niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz? Aradığınız aşk yanıbaşınızda! Yeter ki sıcak ve samimi bir sohbet için sitemize üye olmuş kişilere, tıpkı onun gibi samimi ve dürüst davranın, bir arkadaştan beklentileriniz konusunda açık olun. Tüm bu konularda dürüst davranır, aradığınız özellikler konusunda net olur ve kendinizi doğru bir şekilde tanıtırsanız, hali hazırda samimi bir arkadaşlık yapma çabası içinde olan kişinin de sizden hoşlanmaması için hiçbir sebep yok demektir.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler