Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Arkadaş Arayan Erkekler

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Arkadaş Arayan Erkekler
 
Arkadaş Arayan Erkekler
 
Samimi ve dürüst arkadaş arayan erkekler İstanbul'a özel ciddi arkadaşlık sitesi istanbul.net'te. 2005'ten bu yana İstanbul'da kız arkadaş arayan erkekler ve erkek arkadaş arayan kadınlar burada tanışıyor, arkadaş oluyor ve evleniyorlar. Eminiz ki, size uygun kadın arkadaş arayan erkek burada. Eğer siz de de ciddi arkadaşlıklar arıyor, aradığınız kişiyi henüz reel hayatınızda bulamadığınız için üzülüyorsanız, hayallerinizi süsleyen erkek arkadaşı istanbul.net'e üye olarak kolayca bulabilirsiniz.

istanbul.net'e üye olmak çok kolay. istanbul.net?e kişisel elektronik posta sahibi herkes kayıt sayfasından kolaylıkla üye olabiliyor. Tek yapmanız gereken üyelik formunu eksiksiz olarak doldurmak. istanbul.net'te gayet basit olan üyelik adımlarını tamamladıktan sonra size mutlaka fotoğraf yüklemenizi öneriyoruz. Zira, yapılan araştırmalara göre, profilinde fotoğrafı olan bir üye fotoğrafsız üyelere göre 28 kat daha fazla görüntüleniyor ve 8 kat daha fazla mesaj alıyor. Üstelik, istanbul.net?teki arama sonuçlarında fotoğrafı olan üyelere öncelik veriliyor.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler