Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Arkadaş Arayan Bayanlar

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Arkadaş Arayan Bayanlar
 
Arkadaş Arayan Bayanlar
 
Erkek arkadaş arayan bayanlar nerede? Sana en yakın erkek arkadaş arayan bayanlar istanbul.net'te. Bulunduğun yere en yakın bayanları listele, beğendiklerine mesaj at, kendini göster. Erkek arkadaş arayan bayan seninle arkadaş olmak istiyor. Gerçek arkadaşlıklar, samimi ilişkiler için 2005'ten bu yana arkadaş arayan erkek ve kadınları tanıştıran istanbul.net'te sen de yerini al. Üstelik istanbul.net'e üye olmak, profil oluşturmak, fotoğraf yüklemek ve diğer kadın üyelerin profil sayfalarını görüntülemek tamamen ücretsiz. Tıpkı senin gibi, aynı amaçlarla arkadaş arayan kadın üyelere ulaşmak için daha fazla beklemene gerek yok. Hemen üye ol, profil oluştur. Beğendiğin üyelere mesaj at ve sıcak, samimi bir arkadaşlığa yelken aç. Üstelik, üyelerinin gizliliği ve güvenliğini en üst seviyede tutan istanbul.net'te, arkadaş arayan bayanlar rahatlıkla ücretsiz üye olabiliyor, beğendiği profilleri geziyor ve yine ücretsiz olarak mesaj atabiliyor. Aşkı uzaklarda arama, aradığın aşk yanıbaşında!
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler